fbpx

Mikä WDS?

Olemme yritysten kasvukumppani. Autamme asiakkaitamme kasvattamaan liiketoimintaansa ja rakentamaan menestyviä brändejä luovuuden, teknologian ja markkinoinnin keinoin. Fokuksemme ovat markkinoinnin ulkoistukset ja myyntiä tuova digimarkkinointi sekä verkkopalvelu- ja brändiprojektit

Intohimosta markkinointiin

Olemme kasvava ja sitoutunut joukko asiantuntijoita usealta eri osaamisalueelta. Alusta asti olemme ymmärtäneet ihmisten ja kulttuurin merkityksen. Uskomme, että hyvinvoivaan työyhteisöön kuuluu ennen kaikkea yhdessä tekeminen.

Tapamme toimia

wds_www_ikonit-30

Asiantuntijuus

Asiantuntijuus edellyttää osaamista ja luottamusta. Luottamus puolestaan ansaitaan avoimuudella ja rehellisyydellä. Kehitämme jatkuvasti osaamistamme yksilötasolla, tiiminä ja yhdessä asiakkaidemme kanssa.

Yhdessä

Arvostamme yhdessä tekemisen kulttuuria, sillä ryhmä on enemmän kuin jäsentensä summa. Panostamme tiimityöskentelyyn yhdessä asiakkaidemme ja muiden kumppaneiden kanssa.

wds_www_ikonit-27

Rohkeasti

Rohkeus on kykyä astua epämukavuusalueelle ja kokeilla uutta ja tuntematonta. Haluamme olla luomassa uusia rohkeita ideoita ja kokeiluja.

Tutustu asiantuntijoihimme

Henri Hienonen
Sales Director
050 361 7764
henri.hienonen@wds.fi

Kyösti Raiskinmäki
Account Director
010 2319 585
kyosti.raiskinmaki@wds.fi

Kati Dorsén
Content Lead
050 447 1120
kati.dorsen@wds.fi

Siiri Akrenius
Project Manager & Concept Designer
040 526 4056
siiri.akrenius@wds.fi

Henri Kemppi
Head of Digital
(opintovapaalla)

Jacob Stewart
Lead Visual/Brand Designer
050 403 4360
jacob.stewart@wds.fi

Linda Viljanen
Digital Marketing Team Lead
045 133 5443
linda.viljanen@wds.fi

Miro Koliseva
Digital Marketing Specialist & Account Manager
050 380 5345
miro.koliseva@wds.fi

Otto Myllynpää
Digital Marketing Specialist
otto.myllynpaa@wds.fi

JP Kankkunen
Digital AD
jp.kankkunen@wds.fi

Mikke Sundman
Senior PPC Specialist
mikke.sundman@wds.fi

Camilla Tauro
Digital Marketing & Content Specialist
camilla.tauro@wds.fi

Merja Kuurto
Content & Social Media Specialist
(opintovapaalla)

Frans Hollström
Marketing Specialist
frans.hollstrom@wds.fi

Zaida Illana
Digital Marketing Specialist
zaida.illana@wds.fi

Perttu Paukkeri
CEO
050 5747 980
perttu.paukkeri@wds.fi

Töihin meille?

Alusta asti olemme ymmärtäneet ihmisten ja kulttuurin merkityksen. Työpaikka ei voi olla suorituspaikka, vaan kasvualusta, joka auttaa ihmisiä kukoistamaan. Kulttuuriamme ohjaa arvot, joita määritämme yhdessä tekemisen rinnalla. Oletko sinä lisäys tiimiimme?

Tutustu rekrysivuihimme

Freelancer?

Täydennämme jatkuvasti myös yhteistyökumppaniverkostoamme, ja etsimme taitavia graafikoita, valo- ja videokuvaajia, copywritereita, sisällöntuottajia sekä web-kehittäjiä.

Verkostoidu kanssamme

Ota meihin yhteyttä

Lähetä viesti, olemme yhteydessä tuota pikaa!

    Lähettämällä viestin hyväksyt henkilötietojesi käsittelyn
    tietosuojaselosteemme mukaisesti.

    Lomake on suojattu roskapostin estämiseksi Googlen reCAPTCHA-palvelulla, johon liittyy palvelun tietosuojaseloste ja käyttöehdot.

    In English Ota yhteyttä