Mikä WDS?

Olemme yritysten kasvukumppani. Autamme asiakkaitamme kasvattamaan liiketoimintaansa ja rakentamaan menestyviä brändejä luovuuden, teknologian ja markkinoinnin keinoin. Fokuksemme ovat markkinoinnin ulkoistukset ja myyntiä tuova digimarkkinointi sekä verkkopalvelu- ja brändiprojektit

Intohimosta markkinointiin

Olemme kasvava ja sitoutunut joukko asiantuntijoita usealta eri osaamisalueelta. Alusta asti olemme ymmärtäneet ihmisten ja kulttuurin merkityksen. Uskomme, että hyvinvoivaan työyhteisöön kuuluu ennen kaikkea yhdessä tekeminen.

Tapamme toimia

wds_www_ikonit-30

Asiantuntijuus

Asiantuntijuus edellyttää osaamista ja luottamusta. Luottamus puolestaan ansaitaan avoimuudella ja rehellisyydellä. Kehitämme jatkuvasti osaamistamme yksilötasolla, tiiminä ja yhdessä asiakkaidemme kanssa.

Yhdessä

Arvostamme yhdessä tekemisen kulttuuria, sillä ryhmä on enemmän kuin jäsentensä summa. Panostamme tiimityöskentelyyn yhdessä asiakkaidemme ja muiden kumppaneiden kanssa.

wds_www_ikonit-27

Rohkeasti

Rohkeus on kykyä astua epämukavuusalueelle ja kokeilla uutta ja tuntematonta. Haluamme olla luomassa uusia rohkeita ideoita ja kokeiluja.

Tutustu asiantuntijoihimme

Kyösti Raiskinmäki
Account Director
010 2319 585
kyosti.raiskinmaki@wds.fi

Perttu Paukkeri
New Business, CEO
010 2319 580
perttu.paukkeri@wds.fi

Siiri Akrenius
Project & Account Manager
040 526 4056
siiri.akrenius@wds.fi

Henri Kemppi
Head of Digital
040 545 1029
henri.kemppi@wds.fi

JP Kankkunen
Digital AD
010 2319 581
jp.kankkunen@wds.fi

Miro Koliseva
Digital Marketing Specialist & Account Manager
050 380 5345
miro.koliseva@wds.fi

Jacob Stewart
Lead Visual/Brand Designer (isyysvapaalla)
050 403 4360
jacob.stewart@wds.fi

Linda Viljanen
Digital Marketing Specialist & Team Coordinator
045 133 5443
linda.viljanen@wds.fi

Camilla Tauro
Digital Content Specialist
camilla.tauro@wds.fi

Merja Kuurto
Content & Social Media Specialist
041 455 0765
merja.kuurto@wds.fi

Frans Hollström
Marketing Specialist
frans.hollstrom@wds.fi

Mikke Sundman
Senior PPC Specialist
010 2319 583
mikke.sundman@wds.fi

Zaida Illana
Digital Marketing Specialist (äitiyslomalla)
zaida.illana@wds.fi

Töihin meille?

Alusta asti olemme ymmärtäneet ihmisten ja kulttuurin merkityksen. Työpaikka ei voi olla suorituspaikka, vaan kasvualusta, joka auttaa ihmisiä kukoistamaan. Kulttuuriamme ohjaa arvot, joita määritämme yhdessä tekemisen rinnalla. Oletko sinä lisäys tiimiimme?

Tutustu rekrysivuihimme

Freelancer?

Täydennämme jatkuvasti myös yhteistyökumppaniverkostoamme, ja etsimme taitavia graafikoita, valo- ja videokuvaajia, copywritereita, sisällöntuottajia sekä web-kehittäjiä.

Verkostoidu kanssamme

Ota meihin yhteyttä

Lähetä viesti, olemme yhteydessä tuota pikaa!

    Lähettämällä viestin hyväksyt henkilötietojasi käsittelyn
    tietosuojaselosteemme mukaisesti.

    In English Ota yhteyttä